Hakkımızda

Firmamız Nisan 1982 yılında kardeş ortaklığı ile bir aile şirketi olarak Rüzgarlı Sokak’ta kurulmuştur. Müşterilerinin beğenisini kazanan ve sektörde güvenilen bir firma haline gelen firmamız, zaman içerisinde büyümüş ve yeni ürünlerin de satışını yapmaya başlamıştır. 28 Ekim 2008’de açılışı gerçekleştirilen yeni mağaza; 1500 m2 showroom ile 3000 m2 kapalı alan ve 10000 m2 açık alan deposu ile hizmet vermektedir.

 İçerisinde 37 adet uygulanmış banyonun sergilendiği mağazamız, BİEN Seramik’in münhasır bayisi olduğumuz için aynı zamanda Bien Kurumsal Kimlik Mağazasıdır. Bu kapsamda ECA, ECO MIX ve YAK Armatürleri ile SEREL markalı vitrifiye, akrilik küvet ve banyo dolapları da müşterilerimize sunulmaktadır. EMAS bünyesindeki ECA kombi, panel radyatör, kat kaloriferi ve merkezi kazan, duşakabin sistemleri ve çeşitli dekorasyon ürünleri ile firmamız, ürün gamını genişletmiştir.

“Ticari muhataplarına saygı çerçevesinde kararlılığını dengeleyebilmek, açık fikirli olmak, karşı tarafı dinlemek, kendini iyi anlatabilmek ve yardım etmek için gerekli sabra sahip olmak” firmamızın temel değerleridir.

Firma olarak sahip olduğumuz kurum kültürümüz; geleneklerimize bağlı olmakla birlikte değişime, bilgiye ve teknolojiye açık yenilikçi bir yapıdadır.